7а Klovs'kyi descent, Київ, Київська область, Україна
office@aderhaber.com
ADER HABER - це новий бренд команди Spenser & Kauffmann.
Arricano (AIM: ARO) є однією з провідних забудовників нерухомості в Україні та спеціалізується на операційних торгових центрах. Він зареєстрований на ринку AIM Лондонської фондової біржі. Arricano має потужну команду управління, яка складається з місцевих, а також міжнародних експертів, які мають давні рекорди у сфері нерухомост...
Auchan has been a committed retailer for 55 years, a changing retailer in a changing world. Our ambition now is to meet today's purchase- and health-conscious omni-channel consumers, with the goal of bringing change to their lives!
Василенка Николая, 7
o.tuz@commercial-construction.com.ua
Ремонтно-строительная компания
Daniel Wellington
Швеція
anna.pylypenko@danielwellington.com
Грузія
info@eastpont.ge
Торгово-развлекательный город East Point
Розробка веб-сайтів, мобільних додатків, іноваційних рішень для автоматизації бізнесу
72-м Героїв УПА, Львів, Україна
rpryadko@gng.com.ua
Fishka – мультипартнерська програма лояльності, учасниками якої є більше 4,3 млн. українських сімей, які отримують приємні винагороди за свої щоденні покупки. Серед партнерів програми ОККО, АЛЛО, Lifecell, Фуршет, Аптека доброго дня, Перша соціальна Аптека, Prostor, Страхова компанія Універсальна та багато інших
28/2 Михайла Грушевського, Київ, Україна
ii@ii-ua.com
IIdentity Invest – це таргетовані багатоканальні рекламні кампанії в українському рітейлі.
7 Кловский спуск, #39/2, Киев, 01021, Україна
info@market-music.com.ua
Міжнародна Компанія Market Мusic надає послуги аудіомаркетінга та централізованого віддаленого управління аудіо та відео трансляцією для великих мереж рітейлу.
2 Мечникова, Kyiv, Київська область, Україна
office@naiukraine.com
NAI Ukraine є українським представництвом мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить в ТОР-4 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших світових брокерів, який представлений в 55 країнах, в 400+ офісах з 7000+ працівників.
10 пр-т Оболонський, #6, Київ, Україна
ivv@neocon.com.ua
Компания «Неокон» более 15 лет успешно воплощает в жизнь рекламные проекты любой сложности.
15 Нижній Ва, Київ, Київська, Україна
t_lytovchenko@rda.ua
Retail&Development Advisor — українська експертна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості, яка надає широкий спектр консультаційних, управлінських, посередницьких та оціночних послуг орендарям і власникам об’єктів нерухомості, а також інвесторам і девелоперським компаніям.
10а Бірюзова, Мінськ,, Білорусь
hello@rocketdata.io
RocketData — програмне забезпечення, що надає єдиний інтерфейс для керування інформацією про магазини на картографічних сервісах від відомих Google Maps та Yandex Карти до спеціалізованих каталогів.Функціонал RocketData дозволяє працювати з контактною інформацією компанії, а також відгуками.
Charlotte, Нью Йорк, Сполучені Штати
SSI Schaefer International North America is a provider of state of the art, intralogistic storage/picking solutions for all types of industries.
SI BIS – Ваш надежный IТ-партнер с индивидуальными, основанными на лучших мировых практиках и технологиях, подходами к выполнению IТ-проектов.
Гонконг
Software and hardware distribution
3 О.Довженко, Київ, Україна
office@umaconsulting.com.ua
UMA Consulting – авторизований партнер SAP в Україні з експертизою впровадження хмарних рішень SAP Customer Experience (управління клієнтським досвідом), SAP SuccessFactors (управління персоналом), а також рішень з управління ланцюгами поставок SAP SCM та SAP ERP S/4HANA.
Unimage
Україна
Київ, Київська, 61057, Україна
+380443645160
Ми - інноваційний мобільний рекламний канал, що базується на системі інтелектуального доставки контенту.
Wise
18 Гуданова, Харьков
info@wdg.com.ua
Разработка решений eCommerce
Kyiv, Київська область, Україна
ИНТЕРТОП — это сеть магазинов комфортной обуви для всей семьи. Мы не просто продаем обувь — мы делаем жизнь наших покупателей комфортной. Слоган «ИНТЕРТОП.
Велика Васильківська, Київ, Київська, 03150, Україна
office@fsc.ua
КредитМаркет работает на рынке розничных финансовых услуг Украины и предлагает Клиентам простые и удобные кредитные решения на сумму до 500 000 гривен на разные цели: строительство или ремонтные работы, приобретение новой бытовой техники, отпуск, свадьбу, учебу и другие актуальные для Вас потребности.
Разорвиписюху
Croatia
Рвем письки вашим мамкам
Київ, Київська, Україна
Група компаній "Світлотек" - пропонує комплексні рішення з проектування систем освітлення, комплектації і постачання якісного освітлювального обладнання від провідних світових виробників. Наші переваги: величезний досвід, професійна команда, комплексний підхід, наявність продукції на складі, власне виробництво світильників, кращ...
20 Esplanadna Street, Київ, Київська область, 0000, Україна
info@synergetica.com.ua
10432 Balls Ford Rd, #300, Менасас, Віргінія, 20109, Сполучені Штати
«Синергетика» - українська ІТ-компания, котра вже 17 років надає IT-послуги клієнтам із 14 стран світу, включаючи США, Ізраїль, Великобританію і Німеччину.
4 вулиця Митрополита Андрея Шептицького, Київ, 02002 , Україна